Всичко от живота Поздрав за учтивите магазинеркиПоздрав за учтивите магазинерки MSimeonovaMSimeonova 4 коментара 16:00 Обичам продавачките в магазините, които посещавам, да са учтиви. Това е един от факторите, които ме карат да се връщам[...] READ MOREREAD MORE